HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Gersi ARBRI

Personal data

Picture of Gersi ARBRI
Name:Gersi ARBRI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10SkenderbeuvsTomori010--1-----
Friday October 14TomorivsLaci010--------
Saturday October 22KamzavsTomori010--1-----
Sunday October 30TomorivsTeuta100--1-----
Sunday November 20TomorivsTirana100--------
Sunday November 27FlamurtarivsTomori100--1-----
Monday December 05TomorivsVllaznia100--------
Saturday December 17BylisvsTomori100--------
Friday December 23TomorivsApolonia100--------
Monday March 05TomorivsPogradeci100--------
Sunday April 01TomorivsKamza010--------
Saturday April 07TeutavsTomori100--------
Wednesday April 25TomorivsFlamurtari010--------
Sunday April 29VllazniavsTomori101--1-----
Games total951--5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Tomori------------
Kategoria 1 2013-14Luftetari------------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori44----3--1--
Kategoria Superiore 2011-12Tomori853---5-----
Kategoria 1 2010-11Tomori22----1-----
Career Total14113---9--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15TomoriMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11TomoriMbrojtes