HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Ervin LLANI

Personal data

Picture of Ervin LLANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ervin LLANI
Birthday (Age):24. Prill 1983 (40)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday September 10SkenderbeuvsTomori100------
Saturday September 17PogradecivsTomori100------
Sunday September 25TomorivsDinamo100------
Saturday October 01ShkumbinivsTomori100--12--
Saturday October 22KamzavsTomori100------
Sunday October 30TomorivsTeuta100------
Sunday November 27FlamurtarivsTomori100------
Monday December 05TomorivsVllaznia100------
Saturday December 17BylisvsTomori100------
Friday December 23TomorivsApolonia100------
Monday March 05TomorivsPogradeci100------
Sunday March 25LacivsTomori100------
Sunday April 01TomorivsKamza100------
Saturday April 07TeutavsTomori101------
Saturday April 14TomorivsKastrioti100------
Sunday April 22TiranavsTomori100------
Wednesday April 25TomorivsFlamurtari100------
Sunday April 29VllazniavsTomori100------
Games total1801--12--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2014-15Laci----------
Kategoria Superiore 2013-14Laci44--------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori55----3---
Kategoria Superiore 2011-12Tomori88----11--
EUROPA League 2010-11Laci11--------
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani131211--4---
Kategoria Superiore 2009-10Laci1717----2---
Career Total484711--101--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14LaciPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriPortier
EUROPA League 2010-112010-11LaciPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniPortier
Kategoria Superiore 2009-102009-10LaciPortier