HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Genc HYSENI

Personal data

Picture of Genc HYSENI
Nationality:Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav
Name:Genc HYSENI
Birthday (Age):28. Mars 1983 (41)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23GramozivsShkumbini100--1-----
Sunday August 30LacivsGramozi1001-1-----
Sunday September 13GramozivsTirana010--1-----
Saturday September 26GramozivsFlamurtari1001-1-----
Friday October 02GramozivsBesa100--------
Saturday October 17ApoloniavsGramozi100--------
Saturday October 24GramozivsKastrioti100--1-----
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 21VllazniavsGramozi010--------
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi010--------
Saturday December 05GramozivsLaci0101-------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu100--------
Games total7503-5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi853-3-5-----
Career Total853-3-5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziSulmues