HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Hetlem CAPJA

Personal data

Picture of Hetlem CAPJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Hetlem CAPJA
Birthday (Age):03. Shkurt 1983 (41)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23GramozivsShkumbini100--------
Sunday August 30ShkumbinivsBesa100--------
Sunday September 13ApoloniavsShkumbini100--1-----
Saturday September 19ShkumbinivsKastrioti100--1-----
Saturday September 26DinamovsShkumbini10011------
Sunday October 18VllazniavsShkumbini010--------
Sunday October 25FlamurtarivsShkumbini010--------
Saturday October 31ShkumbinivsLaci100--1-----
Saturday November 21ShkumbinivsSkenderbeu100--------
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi100--1-----
Sunday December 06BesavsShkumbini100--------
Saturday December 12ShkumbinivsApolonia100--1-----
Wednesday December 16KastriotivsShkumbini100--------
Saturday December 19ShkumbinivsDinamo100--------
Thursday December 24TeutavsShkumbini101--------
Games total1321115-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo------------
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani131121--41----
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini77--115-----
Kategoria 1 2009-10Elbasani33--1-2-----
Career Total23212121111----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10ElbasaniMesfushor