HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Ekipi - Dinamo [DIN]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Fabio GJONIKAJFabio GJONIKAJ  - (-)22--------
0Egland HAXHOEgland HAXHO  Republika e Shqiperise10. Nentor 1988 (35)----------
30Alfred OSMANIAlfred OSMANI  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1983 (41)2121----1-1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1-1-
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Bruno DITABruno DITA  Republika e Shqiperise18. Shkurt 1993 (31)9451--1-----
0Elton GRAMIElton GRAMI  Republika e Shqiperise06. Qershor 1984 (40)66-3--1-----
0Ervis KAJAErvis KAJA  Republika e Shqiperise29. Korrik 1987 (36)66---1------
0Andrea KULEAndrea KULE  Republika e Shqiperise02. Korrik 1990 (34)6511--3-----
0Raimond SHALARaimond SHALA  Republika e Shqiperise15. Prill 1983 (41)------------
5Roland PEQINIRoland PEQINI  Republika e Shqiperise25. Nentor 1990 (33)1717-2--5-----
6Erjon HOTIErjon HOTI  Republika e Shqiperise08. Maj 1983 (41)9631--1-----
13Renato MALOTARenato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (35)981-2-3-----
27Mariglen KAPAJMariglen KAPAJ  Republika e Shqiperise16. Korrik 1979 (45)15132-1-3-----
27Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (32)2121--1-2-----
29Ervis KRAJAErvis KRAJA  Republika e Shqiperise26. Qershor 1983 (41)66---1------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4220--1--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Jurgen BERBERIJurgen BERBERI  - (-)------------
0Mishel BILBASHIMishel BILBASHI  Republika e Shqiperise- (-)651---2-----
0Matko DJARMATIMatko DJARMATI  Croatia, Republic of24. Shkurt 1982 (42)88-23-3-----
0Albano MULLAJAlbano MULLAJ  Republika e Shqiperise- (-)------------
0Orgest SERJANIOrgest SERJANI  - (-)422---1-----
0Ergys SORRAErgys SORRA  Republika e Shqiperise23. Korrik 1989 (34)312---------
0Klodian SULOLLARIKlodian SULOLLARI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1989 (34)1-1---------
4Asion DAJAAsion DAJA  Republika e Shqiperise14. Mars 1990 (34)201824--21----
10Bekim KULIBekim KULI  Republika e Shqiperise19. Shkurt 1982 (42)1817112-71-2--
15Erald DELIALLISIErald DELIALLISI  Republika e Shqiperise12. Mars 1982 (42)171521--5-----
16Orijon XHEMALAJOrijon XHEMALAJ  Republika e Shqiperise06. Korrik 1989 (35)13764--1-----
18Besmir ARIFAJBesmir ARIFAJ  Republika e Shqiperise06. Maj 1985 (39)1715261-6-----
21Hetlem CAPJAHetlem CAPJA  Republika e Shqiperise03. Shkurt 1983 (41)11-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 102472-3--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Gersi DELIAGersi DELIA  Republika e Shqiperise02. Qershor 1992 (32)------------
0Rezart MAHORezart MAHO  Republika e Shqiperise08. Shkurt 1984 (40)------------
11Endri LALAEndri LALA  - (-)11381-21-----
14Ariel SHTINIAriel SHTINI  Republika e Shqiperise07. Shkurt 1992 (32)2016433-4-----
17Eni IMAMIEni IMAMI  Republika e Shqiperise19. Dhjetor 1992 (31)161154--2-----
22Klodian ASLLANIKlodian ASLLANI  Republika e Shqiperise02. Gusht 1977 (46)7433--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 134542-3--
 Stafi i Dinamo [Dinamo]

 Funksioni
Faruk SEJDINIFaruk SEJDINI  Republika e Shqiperise07. Shkurt 1950 (74)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Artan MERGJYSHIArtan MERGJYSHI  Republika e Shqiperise06. Maj 1968 (56)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer