HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 05 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Fabio GJONIKAJ

Personal data

Picture of Fabio GJONIKAJ
Name:Fabio GJONIKAJ
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday April 14DinamovsTeuta100------
Friday May 11BylisvsDinamo100------
Games total200------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2018-19Kamza----------
Kategoria Superiore 2017-18Kamza11--------
Kategoria Superiore 2014-15Partizani11--------
Kategoria Superiore 2013-14Partizani----------
Kategoria 1 2012-13Partizani----------
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo11--------
Career Total33--------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2018-192018-19KamzaPortier
Kategoria Superiore 2017-182017-18KamzaPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniPortier
Kategoria 1 2012-132012-13PartizaniPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoPortier