HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 03 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Endri LALA

Personal data

Picture of Endri LALA
Name:Endri LALA
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 11ApoloniavsDinamo100--------
Sunday September 25TomorivsDinamo010--------
Saturday October 01PogradecivsDinamo101--1-----
Sunday October 16DinamovsShkumbini010--------
Sunday October 23LacivsDinamo010--------
Sunday October 30DinamovsKamza010--------
Friday November 18DinamovsKastrioti010--------
Saturday December 17VllazniavsDinamo010-1------
Monday April 09KamzavsDinamo010--------
Saturday April 14DinamovsTeuta010--------
Friday May 11BylisvsDinamo100-1------
Games total381-21-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni87111-4-----
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria Superiore 2013-14Partizani------------
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo4-4--21-----
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo514-1-------
Career Total17891225-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMesfushor