HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 09 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 31 - E premte, 30. Prill 2010 - 17:00 h

FlamurtariApolonia
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 30 Prill 2010
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 50' : MIgen MEMELLI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 74' : Hair ZEQIRI ( 1 )
  • 89' : Ardit SHEHAJ ( 1 )
  • 18' : Shkelzen KELMENDI ( 1 )
  • 50' : Erald ELMAZI ( 1 )
  • 78' : Mladen BRKIC ( 1 )