HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Milos JEVDJEVIC

Personal data

Picture of Milos JEVDJEVIC
Nationality:Montenegro, Republic of Montenegro, Republic of
Name:Milos JEVDJEVIC
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday January 24GramozivsApolonia100--------
Sunday January 31ApoloniavsBesa100--------
Saturday February 13KastriotivsApolonia100--------
Sunday February 21ApoloniavsDinamo100--------
Sunday March 07TeutavsApolonia100--------
Saturday March 20ApoloniavsShkumbini100--------
Sunday March 28LacivsApolonia100--------
Friday April 02ApoloniavsTirana100--------
Sunday April 11BesavsApolonia100--------
Saturday April 17ApoloniavsDinamo100--------
Sunday April 25ApoloniavsKastrioti010--------
Friday April 30FlamurtarivsApolonia100--------
Friday May 14ApoloniavsVllaznia100--------
Wednesday May 19GramozivsApolonia100--------
Games total1310--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Terbuni------------
Kategoria 1 2011-12Kukësi33--2----1--
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia761---------
Career Total1091-2----1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMesfushor