HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Tetor 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 10 - E shtunë, 07. Nentor 2015 - 17:00 h

TeutaFlamurtari
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 07 Nentor 2015
Match Time :17:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Ridiger COKAJ, Enea JORGJI, Ilir TARTARAJ, Ardian BEQIRI
 
Spektatore: 300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 2' : Artur MAGANI ( 1 )
 • 46' : Artur MAGANI ( 1 )
 • 79' : Rustem HOXHA ( 1 )
 • 19' : Bachana TSKHADADZE ( 1 )
Karton i kuq
  • 81' : Kushtrim LUSHTAKU ( 1 )
  • 82' : Bruno TELUSHI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 59' : Silvester SHKALLA ( 1 )
  • 80' : Emiljano MUSTA ( 1 )
  • 34' : Bachana TSKHADADZE ( 1 )
  • 76' : Giorgi POPHKADZE ( 1 )