HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 30 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E mërkurë, 18. Nentor 2015 - 14:00 h

TerbuniBylis
42

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 18 Nentor 2015
Match Time :14:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Ismail Xhemali" - Pukë
Match referee(s):Fatmir LAMA, Andi KOCI, Klodian SHAHINI, Erjon VELO
 
Spektatore: 1.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 12' : Gerhard TUSHE ( 1 )
  • 40' : Jurgen VATNIKAJ ( 1 )
  • 45' : Jurgen VATNIKAJ ( 1 )
  • 80' : Taulant MARKU ( 1 )
  • 53' : Brunild PEPA ( 1 )
  • 84' : Enriko PAPA ( 1 )