HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Gerhard TUSHE

Personal data

Picture of Gerhard TUSHE
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Gerhard TUSHE
Jersey Number:8
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 23/08/2015TerbunivsTirana010--------
Sunday, 30/08/2015BylisvsTerbuni100--11----
Saturday, 19/09/2015TeutavsTerbuni010--------
Saturday, 26/09/2015TerbunivsPartizani100--------
Saturday, 17/10/2015TerbunivsVllaznia100--------
Sunday, 25/10/2015KukësivsTerbuni100--------
Wednesday, 18/11/2015TerbunivsBylis1001-------
Sunday, 22/11/2015SkenderbeuvsTerbuni101--------
Wednesday, 02/12/2015PartizanivsTerbuni101--1-----
Saturday, 12/12/2015VllazniavsTerbuni010--------
Saturday, 19/12/2015TerbunivsKukësi100--------
Wednesday, 23/12/2015LacivsTerbuni100--------
Saturday, 30/01/2016TerbunivsTirana100--------
Saturday, 06/02/2016BylisvsTerbuni100--------
Saturday, 13/02/2016TerbunivsSkenderbeu100--------
Sunday, 21/02/2016TeutavsTerbuni100--------
Saturday, 27/02/2016TerbunivsPartizani101--------
Saturday, 05/03/2016FlamurtarivsTerbuni100--------
Wednesday, 09/03/2016TerbunivsVllaznia100--------
Saturday, 19/03/2016TerbunivsLaci101--------
Sunday, 03/04/2016TiranavsTerbuni101--------
Saturday, 09/04/2016TerbunivsBylis100--------
Games total19351-21----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni1110121-21----
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria 1 2013-14Dinamo------------
EUROPA League 2012-13Tirana2-2---1-----
Kategoria Superiore 2012-13Tirana------------
Kategoria 1 2012-13Partizani------------
EUROPA League 2011-12Tirana------------
Kategoria Superiore 2011-12Tirana7-7--12-----
EUROPA League 2010-11Tirana------------
Kategoria Superiore 2010-11Tirana514-1-1-----
Kategoria Superiore 2009-10Tirana3-3---------
Career Total28111722161----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14DinamoMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13PartizaniMesfushor
EUROPA League 2011-122011-12TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaMesfushor