HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Enkel DAUTIEnkel DAUTI  Republika e Shqiperise- (-)----------
12Ilion LIKAIlion LIKA  Republika e Shqiperise17. Maj 1980 (44)2424----2---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --2---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Mariglen BURRELIMariglen BURRELI  - (-)------------
2Elvis SINAElvis SINA  Republika e Shqiperise14. Nentor 1987 (36)1818-1--81----
3Rezart DABULLARezart DABULLA  Republika e Shqiperise24. Tetor 1979 (44)1284---31----
4Renaldo KALARIRenaldo KALARI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1984 (39)1394-1-1-----
6Arjan PISHAArjan PISHA  Republika e Shqiperise18. Janar 1977 (47)1616--1-4-----
16Erjon DUSHKUErjon DUSHKU  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1985 (39)2121-13-51----
26Afrim TAKUAfrim TAKU  Republika e Shqiperise04. Gusht 1989 (34)2323-2--3-----
28Julian AHMATAJJulian AHMATAJ  Republika e Shqiperise24. Maj 1979 (45)1818-4--1---1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-273--1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Gerhard TUSHEGerhard TUSHE  Republika e Shqiperise- (-)12-12--12-----
7Cameron HEPPLECameron HEPPLE  - (-)8534--------
13Erando KARABECIErando KARABECI  Republika e Shqiperise06. Shtator 1988 (35)212011--3-----
14James SITUMAJames SITUMA  - (-)33----------
19Arvis GJATAArvis GJATA  Republika e Shqiperise- (-)3212--1-----
19Gilman LIKAGilman LIKA  Republika e Shqiperise13. Janar 1987 (37)2221133-2--1--
21Klodian DUROKlodian DURO  Republika e Shqiperise21. Dhjetor 1977 (46)1514181-1-----
23Nertil FERRAJNertil FERRAJ  Republika e Shqiperise11. Shtator 1987 (36)181175--3-----
25Ardit PEPOSHIArdit PEPOSHI  Republika e Shqiperise14. Shtator 1993 (30)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 91393-11-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Essame Aoundza ETOGOEssame Aoundza ETOGO  - (-)------------
0Ergys SORRAErgys SORRA  Republika e Shqiperise23. Korrik 1989 (34)------------
7Sokol CIKALLESHISokol CIKALLESHI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1990 (33)954-2-------
8Moses ARITAMoses ARITA  - (-)1-1---------
9Bekim BALAJBekim BALAJ  Republika e Shqiperise11. Janar 1991 (33)23203115-1-----
20Florent AZIRIFlorent AZIRI  Republika e Kosoves03. Shtator 1988 (35)107341-------
27Mario MORINAMario MORINA  - (-)2016484-4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 311443-11-
 Stafi i Tirana [Tirana]

 Funksioni
Julian RUBIOJulian RUBIO  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer