HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Erando KARABECI

Personal data

Picture of Erando KARABECI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erando KARABECI
Birthday (Age):06. Shtator 1988 (35)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 17KastriotivsTirana010--------
Sunday October 02TiranavsFlamurtari100--------
Saturday October 15VllazniavsTirana100--------
Sunday October 23TiranavsBylis100--------
Sunday October 30ApoloniavsTirana100--------
Sunday November 06TiranavsSkenderbeu100--1-----
Sunday November 20TomorivsTirana100--------
Saturday November 26TiranavsDinamo100--------
Monday December 05ShkumbinivsTirana100--------
Saturday December 17TiranavsLaci100--------
Friday December 23KamzavsTirana100--------
Friday February 10TeutavsTirana100--------
Sunday March 04TiranavsKastrioti100--------
Sunday March 11PogradecivsTirana100--------
Sunday March 18FlamurtarivsTirana100--------
Monday March 26TiranavsVllaznia100--1-----
Saturday March 31BylisvsTirana100--------
Sunday April 08TiranavsApolonia100--------
Saturday April 14SkenderbeuvsTirana101--1-----
Wednesday April 25DinamovsTirana100--------
Sunday April 29TiranavsShkumbini100--------
Games total2011--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana------------
Kategoria Superiore 2016-17Tirana651---3-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana1616-11-5-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana11-1--------
Kategoria Superiore 2014-15Tirana16151---4-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana------2-----
Kategoria Superiore 2013-14Tirana1313--1-6-----
EUROPA League 2012-13Tirana11----------
Kategoria Superiore 2012-13Tirana642---------
EUROPA League 2011-12Tirana------------
Kategoria Superiore 2011-12Tirana99----3-----
Kupa e Shqiperise 2011-12Tirana------------
EUROPA League 2010-11Tirana22--1-1-----
Kategoria Superiore 2010-11Tirana141222--5-----
Kupa e Shqiperise 2010-11Tirana------------
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Tirana936---2-----
Career Total93811243-31-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMesfushor
EUROPA League 2011-122011-12TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2011-122011-12TiranaMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2010-112010-11TiranaMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaMesfushor