HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Erando KARABECI

Personal data

Picture of Erando KARABECI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erando KARABECI
Birthday (Age):06. Shtator 1988 (35)
Jersey Number:13
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014TiranavsApolonia100--------
Saturday, 30/08/2014TiranavsFlamurtari100--------
Thursday, 11/09/2014VllazniavsTirana100--------
Sunday, 14/09/2014TiranavsElbasani100--------
Saturday, 20/09/2014LacivsTirana100--------
Friday, 26/09/2014TiranavsPartizani100--------
Saturday, 04/10/2014SkenderbeuvsTirana100--1-----
Saturday, 18/10/2014TiranavsKukësi100--------
Sunday, 26/10/2014TeutavsTirana100--------
Sunday, 02/11/2014FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 08/11/2014TiranavsVllaznia100--1-----
Sunday, 30/11/2014TiranavsLaci100--------
Monday, 08/12/2014PartizanivsTirana100--------
Saturday, 13/12/2014TiranavsSkenderbeu100--------
Wednesday, 17/12/2014KukësivsTirana100--------
Sunday, 21/12/2014TiranavsTeuta100--------
Friday, 30/01/2015TiranavsFlamurtari010--------
Sunday, 08/02/2015VllazniavsTirana100--------
Saturday, 14/02/2015TiranavsElbasani100--------
Wednesday, 04/03/2015SkenderbeuvsTirana100--------
Sunday, 08/03/2015TiranavsKukësi100--------
Friday, 13/03/2015TiranavsPartizani100--------
Monday, 16/03/2015TeutavsTirana101--------
Sunday, 22/03/2015ApoloniavsTirana100--------
Saturday, 04/04/2015FlamurtarivsTirana100--------
Sunday, 12/04/2015TiranavsVllaznia100--------
Sunday, 26/04/2015TiranavsLaci100--1-----
Monday, 04/05/2015PartizanivsTirana100--1-----
Saturday, 09/05/2015TiranavsSkenderbeu100--------
Sunday, 17/05/2015KukësivsTirana100--------
Games total2911--4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana------------
Kategoria Superiore 2016-17Tirana651---3-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana1616-11-5-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana11-1--------
Kategoria Superiore 2014-15Tirana16151---4-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana------2-----
Kategoria Superiore 2013-14Tirana1313--1-6-----
EUROPA League 2012-13Tirana11----------
Kategoria Superiore 2012-13Tirana642---------
EUROPA League 2011-12Tirana------------
Kategoria Superiore 2011-12Tirana99----3-----
Kupa e Shqiperise 2011-12Tirana------------
EUROPA League 2010-11Tirana22--1-1-----
Kategoria Superiore 2010-11Tirana141222--5-----
Kupa e Shqiperise 2010-11Tirana------------
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Tirana936---2-----
Career Total93811243-31-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMesfushor
EUROPA League 2011-122011-12TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2011-122011-12TiranaMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2010-112010-11TiranaMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaMesfushor