HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Elvis SINA

Personal data

Picture of Elvis SINA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elvis SINA
Birthday (Age):14. Nentor 1987 (36)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 17KastriotivsTirana100--1-----
Sunday September 25TiranavsPogradeci100--------
Sunday October 02TiranavsFlamurtari100--1-----
Saturday October 15VllazniavsTirana101--1-----
Sunday October 30ApoloniavsTirana100--1-----
Sunday November 06TiranavsSkenderbeu100--------
Sunday November 20TomorivsTirana100--------
Saturday November 26TiranavsDinamo100--------
Monday December 05ShkumbinivsTirana100--------
Saturday December 17TiranavsLaci100--------
Friday December 23KamzavsTirana100--1-----
Friday February 10TeutavsTirana100--11----
Sunday March 11PogradecivsTirana100--------
Sunday March 18FlamurtarivsTirana100--------
Monday March 26TiranavsVllaznia100--------
Saturday March 31BylisvsTirana100--------
Saturday April 14SkenderbeuvsTirana100--1-----
Sunday April 29TiranavsShkumbini100--1-----
Games total1801--81----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Tirana7431--1-----
EUROPA League 2012-13Tirana11----1-----
Kategoria Superiore 2012-13Tirana6511--1-----
EUROPA League 2011-12Tirana------------
Kategoria Superiore 2011-12Tirana77----81----
Superkupa 2011Tirana------------
EUROPA League 2010-11Tirana22----------
Kategoria Superiore 2010-11Tirana141131-15-----
Kupa e Shqiperise 2010-11Tirana------------
Kategoria Superiore 2009-10Tirana131031--4-----
Career Total5040104-1201----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMbrojtes
EUROPA League 2011-122011-12TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaMbrojtes
Superkupa 20112011TiranaMbrojtes
EUROPA League 2010-112010-11TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2010-112010-11TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaMesfushor