HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 15 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Superkupa 2011

Player Information - Elvis SINA

Personal data

Picture of Elvis SINA
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Elvis SINA
Birthday (Age): 14. Nentor 1987 (33)
Player Position: Mbrojtes

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Thursday August 18 Skenderbeu vs Tirana 1 0 0 - - - - - - - -
Games total 1 0 0 - - - - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14 Tirana 7 4 3 1 - - 1 - - - - -
EUROPA League 2012-13 Tirana 1 1 - - - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Tirana 6 5 1 1 - - 1 - - - - -
EUROPA League 2011-12 Tirana - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2011-12 Tirana 7 7 - - - - 8 1 - - - -
Superkupa 2011 Tirana - - - - - - - - - - - -
EUROPA League 2010-11 Tirana 2 2 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2010-11 Tirana 14 11 3 1 - 1 5 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2010-11 Tirana - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2009-10 Tirana 13 10 3 1 - - 4 - - - - -
Career Total 50 40 10 4 - 1 20 1 - - - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Tirana Mbrojtes
EUROPA League 2012-13 2012-13 Tirana Mbrojtes
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Tirana Mbrojtes
EUROPA League 2011-12 2011-12 Tirana Mbrojtes
Kategoria Superiore 2011-12 2011-12 Tirana Mbrojtes
Superkupa 2011 2011 Tirana Mbrojtes
EUROPA League 2010-11 2010-11 Tirana Mbrojtes
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2010-11 2010-11 Tirana Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-10 2009-10 Tirana Mesfushor