HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Gerhard TUSHE

Personal data

Picture of Gerhard TUSHE
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Gerhard TUSHE
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23TiranavsFlamurtari010--------
Saturday October 03TiranavsKastrioti010--------
Sunday December 20TiranavsApolonia010--------
Games total030--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni1110121-21----
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria 1 2013-14Dinamo------------
EUROPA League 2012-13Tirana2-2---1-----
Kategoria Superiore 2012-13Tirana------------
Kategoria 1 2012-13Partizani------------
EUROPA League 2011-12Tirana------------
Kategoria Superiore 2011-12Tirana7-7--12-----
EUROPA League 2010-11Tirana------------
Kategoria Superiore 2010-11Tirana514-1-1-----
Kategoria Superiore 2009-10Tirana3-3---------
Career Total28111722161----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14DinamoMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13PartizaniMesfushor
EUROPA League 2011-122011-12TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaMesfushor