HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 28 - E shtunë, 02. Prill 2016 - 19:00 h

TeutaFlamurtari
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 02 Prill 2016
Match Time :19:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
 
Spektatore: 400
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 27' : Rustem HOXHA ( 1 )
  • 67' : Alves DANILO ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 57' : Silvester SHKALLA ( 1 )
  • 63' : Arber Cyrbja ( 1 )
  • 74' : Eri LAMCJA ( 1 )
  • 51' : Dardan QERKINI ( 1 )
  • 75' : Ignacio NICOLINI ( 1 )