HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 26 - E diel, 19. Mars 2017 - 19:00 h

VllazniaTeuta
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 19 Mars 2017
Match Time :19:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Olsi SOKOLI, Emirjon SINO, Denis AGARAJ, Rejdi AVDO
 
Spektatore: 1.300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Karton i verdhe
 • 31' : Florind BARDULLA ( 1 )
 • 77' : Alsid TAFILI ( 1 )
 • 86' : Arsen HAJDARI ( 1 )
 • 88' : Elis BAKAJ ( 1 )
 • 51' : Gerhard PROGNI ( 1 )
 • 73' : Tarik CMAJCANIN ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
  • 56' : Gerhard PROGNI ( 1 )
  Penallti e humbur
  • 6' : Elis BAKAJ ( 1 )