HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Erind SELIMAJ

Personal data

Picture of Erind SELIMAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erind SELIMAJ
Birthday (Age):22. Maj 1989 (35)
Jersey Number:1
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Sunday, 05/02/2017PartizanivsVllaznia100--1---
Saturday, 04/03/2017LuftetarivsVllaznia100------
Sunday, 12/03/2017VllazniavsLaci100------
Sunday, 19/03/2017VllazniavsTeuta100------
Friday, 31/03/2017TiranavsVllaznia100------
Sunday, 16/04/2017VllazniavsPartizani100------
Saturday, 06/05/2017SkenderbeuvsVllaznia100------
Monday, 15/05/2017LacivsVllaznia100------
Saturday, 20/05/2017TeutavsVllaznia100------
Games total900--1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kupa e Shqiperise 2019-20Vllaznia----------
Kupa e Shqiperise 2018-19Vllaznia----------
Kategoria 1 2018-19Vllaznia----------
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia33--------
Kupa e Shqiperise 2017-18Vllaznia----------
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia33----1---
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia----------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia22--------
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia----------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia1515----2---
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia----------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia22---1----
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari44----2---
Kategoria 1 2011-12Luftetari33----1---
Kategoria 1 2010-11Terbuni22----1---
Career Total3434---17---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20VllazniaPortier
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19VllazniaPortier
Kategoria 1 2018-192018-19VllazniaPortier
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaPortier
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18VllazniaPortier
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaPortier
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaPortier
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaPortier
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariPortier
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariPortier
Kategoria 1 2010-112010-11TerbuniPortier