HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 29 - E diel, 16. Prill 2017 - 21:00 h

VllazniaPartizani
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 16 Prill 2017
Match Time :21:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Kridens META, Denis AGARAJ, Nertil BREGASI, Rejdi AVDO
 
Spektatore: 1.200
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Demtim
 • 84' : Arlind KALAJA ( 1 )
  Gol
  • 77' : Rubin Hebaj ( 1 )
  • 80' : Caleb EKUBAN ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 35' : Ditmar BICI ( 1 )
  • 70' : Denis PJESHKA ( 1 )
  • 78' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
  • 36' : Emiljano VILA ( 1 )
  • 76' : Emiljano VILA ( 1 )