HOT NEWS
E shtunë, 13 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Caleb EKUBAN

Personal data

Picture of Caleb EKUBAN
Name:Caleb EKUBAN
Jersey Number:45
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday, 12/09/2016PartizanivsVllaznia100--------
Sunday, 18/09/2016TeutavsPartizani1001-------
Sunday, 25/09/2016PartizanivsTirana100--1-----
Saturday, 01/10/2016KukësivsPartizani100--1-----
Saturday, 22/10/2016KorabivsPartizani1001-------
Saturday, 05/11/2016LuftetarivsPartizani100--------
Sunday, 20/11/2016VllazniavsPartizani100--------
Saturday, 10/12/2016PartizanivsLaci1001-------
Thursday, 22/12/2016SkenderbeuvsPartizani1012-1---1-
Sunday, 05/02/2017PartizanivsVllaznia100--------
Friday, 10/02/2017TeutavsPartizani100--------
Sunday, 26/02/2017KukësivsPartizani100--------
Sunday, 05/03/2017LacivsPartizani100--------
Saturday, 18/03/2017KorabivsPartizani1001-1-----
Sunday, 02/04/2017PartizanivsSkenderbeu100--------
Sunday, 16/04/2017VllazniavsPartizani1001-------
Friday, 05/05/2017PartizanivsKukësi100--------
Games total17017-4---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Partizani66--9-4---1-
Career Total66--9-4---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniSulmues



Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit