HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Nentor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 21 - E premte, 10. Shkurt 2017 - 20:00 h

TeutaPartizani
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 10 Shkurt 2017
Match Time :20:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Emirjon SINO, Blerim ZIRI, Orges GRABOVA, Ilir TARTARAJ
 
Spektatore: 3.600
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Karton i verdhe
  • 23' : Andi RIBAJ ( 1 )
  • 37' : Bojan MARKOVIC ( 1 )
  • 25' : Emiljano VILA ( 1 )
  • 30' : Ololalde ATANDA ( 1 )
  • 95' : Lorenc TRASHI ( 1 )