HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Ardit HILA

Personal data

Picture of Ardit HILA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ardit HILA
Birthday (Age):06. Janar 1993 (31)
Jersey Number:27
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 18/09/2016TeutavsPartizani100--1-----
Saturday, 24/09/2016FlamurtarivsTeuta100--1-----
Sunday, 30/10/2016TeutavsLaci100--------
Sunday, 06/11/2016TiranavsTeuta101--------
Sunday, 04/12/2016KorabivsTeuta100--------
Friday, 09/12/2016TeutavsSkenderbeu100--------
Thursday, 22/12/2016LacivsTeuta100--------
Saturday, 28/01/2017TeutavsTirana1001-------
Sunday, 05/02/2017KukësivsTeuta100--1-----
Friday, 10/02/2017TeutavsPartizani100--------
Saturday, 25/02/2017TeutavsKorabi100--1-----
Saturday, 04/03/2017SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday, 12/03/2017TeutavsLuftetari101------1-
Saturday, 06/05/2017KorabivsTeuta101--------
Saturday, 20/05/2017TeutavsVllaznia100--------
Games total15031-4---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta22----1-----
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta88-11-4---1-
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta11--1-1-----
Kategoria Superiore 2015-16Teuta1212--219-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Teuta------1-----
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani121021--5-----
Kategoria 1 2013-14Elbasani----2-------
Kategoria 1 2012-13Elbasani----1-------
Kategoria 1 2011-12Elbasani22--1-1-----
Career Total3735228122---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12ElbasaniMesfushor