HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 5 - E shtunë, 01. Tetor 2016 - 16:00 h

KukësiPartizani
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 01 Tetor 2016
Match Time :16:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Enea JORGJI, Eldorjan HAMITI, Ilir TARTARAJ, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 1.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 47' : Pero PEJIC ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 35' : Entonio PASHAJ ( 1 )
  • 67' : Ylli SHAMETI ( 1 )
  • 86' : Edon HASANI ( 1 )
  • 90' : Rahman HALLACI ( 1 )
  • 91' : Lucas RANGEL ( 1 )
  • 42' : Caleb EKUBAN ( 1 )
  • 91' : Gezim KRASNIQI ( 1 )