HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Jean CARIOCA

Personal data

Picture of Jean CARIOCA
Name:Jean CARIOCA
Jersey Number:10
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Thursday, 08/09/2016VllazniavsKukësi101--------
Saturday, 24/09/2016LacivsKukësi010--------
Saturday, 01/10/2016KukësivsPartizani101--------
Sunday, 16/10/2016KukësivsKorabi100--------
Saturday, 22/10/2016SkenderbeuvsKukësi101--1-----
Sunday, 06/11/2016KukësivsVllaznia100--1-----
Saturday, 26/11/2016KukësivsTirana101--------
Saturday, 10/12/2016KukësivsFlamurtari100--------
Sunday, 18/12/2016KukësivsSkenderbeu100--------
Thursday, 22/12/2016LuftetarivsKukësi100--------
Friday, 27/01/2017VllazniavsKukësi101--------
Sunday, 05/02/2017KukësivsTeuta101--------
Saturday, 11/02/2017TiranavsKukësi100--------
Sunday, 26/02/2017KukësivsPartizani100--------
Sunday, 05/03/2017FlamurtarivsKukësi100--------
Friday, 17/03/2017SkenderbeuvsKukësi100--------
Friday, 05/05/2017PartizanivsKukësi100--------
Games total1616--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi88-3--2-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kategoria Superiore 2015-16Kukësi1515-41-4--2--
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi----1-1--1--
Career Total2323-72-7--3--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiMesfushor