HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 10 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Matija DVORNEKOVIC

Personal data

Picture of Matija DVORNEKOVIC
Name:Matija DVORNEKOVIC
Jersey Number:21
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Thursday, 08/09/2016VllazniavsKukësi010--------
Saturday, 24/09/2016LacivsKukësi101--------
Saturday, 01/10/2016KukësivsPartizani101--------
Sunday, 16/10/2016KukësivsKorabi1011-------
Saturday, 22/10/2016SkenderbeuvsKukësi101--------
Sunday, 06/11/2016KukësivsVllaznia010--------
Saturday, 26/11/2016KukësivsTirana010--------
Saturday, 10/12/2016KukësivsFlamurtari101--------
Sunday, 18/12/2016KukësivsSkenderbeu101--------
Thursday, 22/12/2016LuftetarivsKukësi100--------
Friday, 27/01/2017VllazniavsKukësi101--------
Sunday, 05/02/2017KukësivsTeuta101--------
Saturday, 11/02/2017TiranavsKukësi101--------
Sunday, 05/03/2017FlamurtarivsKukësi100--------
Friday, 17/03/2017SkenderbeuvsKukësi101--1-----
Friday, 05/05/2017PartizanivsKukësi1011-------
Games total133112-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi75252-1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kategoria Superiore 2015-16Kukësi752-4-------
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi11-------1--
Career Total1511456-1--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiSulmues