HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Kronika e ndeshjes: Java 26 - E hënë, 19. Mars 2018 - 16:00 h

KukësiVllaznia
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 19 Mars 2018
Match Time :16:00 h
Match number :2
 
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 33' : Ylli SHAMETI ( 1 )
 • 76' : Besar MUSOLLI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 34' : Elton CALE ( 1 )
  • 76' : Besar MUSOLLI ( 1 )
  • 29' : Ergis MERSINI ( 1 )
  • 31' : Andi RIBAJ ( 1 )
  • 32' : Xhevahir SUKAJ ( 1 )
  • 40' : Olsi GOCAJ ( 1 )
  • 60' : Nuredeen ORELESI ( 1 )
  • 90-2' : Denis PJESHKA ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
   • 87' : Xhevahir SUKAJ ( 1 )