HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Nentor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Kronika e ndeshjes: Java 36 - E mërkurë, 23. Maj 2018 - 19:00 h

SkenderbeuVllaznia
15

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 23 Maj 2018
Match Time :19:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
  • 18' : Xhevahir SUKAJ ( 1 )
  Gol
  • 50' : Nazmi GRIPSHI ( 1 )
  • 28' : Arlind KALAJA ( 1 )
  • 62' : Erald CINARI ( 1 )
  • 70' : Renato MALOTA ( 1 )
  • 76' : Erald CINARI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 17' : Aldo TEQJA ( 1 )