HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Gusht 2022
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E hënë, 22. Nentor 2010 - 14:00 h

VELLAZNIMITREPCA 89
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 22 Nentor 2010
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Shahin Haxhiislami" - Pejë
Match referee(s):Artan HOXHAJ, Lumturie MUHADRI
 
Spektatore: 730
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 24' : Atdhe GASHI ( 1 )
 • 36' : Ylber MYRTA ( 1 )
 • 45' : Atdhe GASHI ( 1 )
 • 18' : Ibrahim PECI ( 1 )
 • 9' : Numfor AMBE ( 1 )
Karton i verdhe
 • ' : Unkown Person ( 1 )
 • ' : Atdhe GASHI ( 1 )
 • ' : Ibrahim PECI ( 1 )
 • ' : Berat HYSENI ( 1 )
 • ' : Lindrit MISINI ( 1 )
 • ' : Bajram ZUQAKU ( 1 )
 • ' : Shpetim IDRIZI ( 1 )
 • ' : Ilie STOEV ( 1 )
 • ' : Eroll MIFTARI ( 1 )
 • ' : Numfor AMBE ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
  • ' : Berat HYSENI ( 1 )

   Permbledhja
  Takimi u zhvillua ne Peje, pasi fusha e Gjakoves eshte e denuar