HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E diel, 11. Shtator 2011 - 17:00 h

FlamurtariKamza
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 11 Shtator 2011
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi
Match referee(s):Ilir TARTARAJ, Emirjon SINO, Shkelqim GUCE, Alfred LAMCE
 
Spektatore: 1.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 41' : Franc VELIU ( 1 )
  • 89' : Halim BEGAJ ( 1 )
  • 50' : Gledi MICI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 27' : Polizoi ARBERI ( 1 )
  • 57' : Taulant KUQI ( 1 )
  • 25' : Artan KARAPICI ( 1 )
  • 51' : Gledi MICI ( 1 )
  • 88' : Enri TAFAJ ( 1 )