HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E shtunë, 24. Shtator 2011 - 17:00 h

ApoloniaLaci
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 24 Shtator 2011
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Denis REXHA, Kridens META, Gerard QIRICI, Aranit LULAJ
 
Spektatore: 2.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 62' : Renaldo RAMA ( 1 )
 • 56' : Burhan EMERLLAHU ( 1 )
Karton i verdhe
 • 53' : Ledian MUCAJ ( 1 )
 • 58' : Julian GERXHO ( 1 | protesta )
 • 63' : Renaldo RAMA ( 1 )
 • 66' : Charles OFOYEN ( 1 )
 • 92' : Agim METO ( 1 )
 • 74' : Burhan EMERLLAHU ( 1 )