HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 21 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Fernando Da SILVA

Personal data

Picture of Fernando Da SILVA
Name:Fernando Da SILVA
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 11ApoloniavsDinamo100--------
Saturday September 17ShkumbinivsApolonia100--------
Saturday September 24ApoloniavsLaci100--------
Saturday October 01KamzavsApolonia100--------
Sunday October 16ApoloniavsTeuta100--------
Sunday October 23KastriotivsApolonia100--------
Sunday October 30ApoloniavsTirana100--------
Sunday November 06FlamurtarivsApolonia100--1-----
Saturday November 19ApoloniavsVllaznia100--------
Saturday November 26BylisvsApolonia100--------
Sunday December 04ApoloniavsPogradeci100--------
Saturday December 17ApoloniavsSkenderbeu100--------
Friday December 23TomorivsApolonia100--------
Games total1300--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
EUROPA League 2012-13Teuta11----------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta77-1--2-----
Kategoria Superiore 2011-12Teuta541---2---2-
Kategoria Superiore 2011-12Apolonia77----1-----
Career Total201911--5---2-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
EUROPA League 2012-132012-13TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12ApoloniaMbrojtes