HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E diel, 16. Shtator 2012 - 15:00 h

TomoriFlamurtari
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 16 Shtator 2012
Match Time :15:00 h
 
Match referee(s):Edvin HOXHA
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
    Eventet
   Gol
    • 1' : Brunild PEPA ( 1 )
    • 40' : Nijas LENA ( 1 )
    Karton i kuq
    • 60' : Rigers HYSKO ( 1 )
     Karton i verdhe
     • 47' : Rigers HYSKO ( 1 )
     • 51' : Erlis FRASHERI ( 1 )
     • 57' : Gersi ARBRI ( 1 )
     • 48' : Migen MEMELLI ( 1 )