HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 19 - E shtunë, 16. Mars 2013 - 15:00 h

TiranaFlamurtari
36

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 16 Mars 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Selman Stërmasi"
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Ermal BARUSHI, Emiliano BICAKU, Enea JORGJI
 
Spektatore: 1.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
  • 96' : Migen MEMELLI ( 1 )
  Gol
  • 13' : Mario MORINA ( 1 )
  • 35' : Afrim TAKU ( 1 )
  • 43' : Gilman LIKA ( 1 )
  • 22' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
  • 51' : Brunild PEPA ( 1 )
  • 69' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
  • 70' : Brunild PEPA ( 1 )
  • 82' : Nijas LENA ( 1 )
  Karton i kuq
  • 94' : Xhino SEJDO ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 37' : Mario MORINA ( 1 )
   • 48' : Fatmir HYSENBELLIU ( 1 )
   • 48' : Entonio PASHAJ ( 1 )