HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Tetor 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 22 - E shtunë, 13. Prill 2013 - 15:00 h

KastriotiFlamurtari
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 13 Prill 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Emirjon SINO, Rejdi AVDO, Ergin DODA, Servet BOGDANI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 38' : Vilfor HYSA ( 1 )
 • 49' : Artan KARAPICI ( 1 )
 • 65' : Stivi SHABAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 54' : Fatmir CACA ( 1 )
  • 65' : Stivi SHABAJ ( 1 )
  • 41' : Davor BRATIC ( 1 )
  • 43' : Brunild PEPA ( 1 )
  • 60' : Gledi MICI ( 1 )