HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E diel, 21. Prill 2013 - 15:00 h

TeutaApolonia
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 21 Prill 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Edvin HOXHA, Gezim KOKA, Denis REXHA, Shkelqim GUCE
 
Spektatore: 500
Weather:windy
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 48' : Bledar MANCAKU ( 1 )
 • 7' : Andi RIBAJ ( 1 )
Gol
 • 88' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 37' : Flamur TAHIRI ( 1 )
  • 46' : Vilson CAKOVIC ( 1 )
  • 62' : Konstandin NDONI ( 1 )
  • 74' : Rudin NAKO ( 1 )