HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E diel, 15. Shtator 2013 - 15:00 h

BesaTeuta
22

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 15 Shtator 2013
Match Time :15:00 h
Match number :4
 
Match referee(s):Edvin HOXHA, Ridiger COKAJ, Gezim KOKA, Armando KAMBERAJ
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Besa
Substitution min 60 ::Alked CELHAKA <-> Vangjel MILESubstitution min 66 ::Simo GORANOVIC <-> Bruno DITASubstitution min 86 ::Skerdian PERJA <-> Sindri GURIGol min 14 ::Bruno DITAGol min 57 ::Fatjon SEFAKarton i verdhe min 89 ::Idriz BATHA


Substitution min 46 ::Erjon MUSTAFAJ <-> Ansi NIKA Substitution min 65 ::Vedat MURIQI <-> Julian AHMATAJ Substitution min 77 ::Rustem HOXHA <-> Hektor IDRIZI Gol min 67 ::Tefik OSMANIGol min 93 ::Tefik OSMANIGol min 67 ::Tefik OSMANIGol min 93 ::Tefik OSMANI
Teuta
 Eventet
Gol
  • 14' : Bruno DITA ( 1 )
  • 57' : Fatjon SEFA ( 1 )
  • 67' : Tefik OSMANI ( 1 )
  • 93' : Tefik OSMANI ( 1 )
Karton i verdhe
  • 89' : Idriz BATHA ( 1 )