HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Bledar HODO

Personal data

Picture of Bledar HODO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bledar HODO
Birthday (Age):21. Qershor 1985 (39)
Jersey Number:30
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31TeutavsBylis100--1-----
Sunday September 15BesavsTeuta100--------
Wednesday September 18TeutavsFlamurtari100--------
Sunday September 22KukësivsTeuta100--------
Sunday September 29TeutavsTirana100--------
Wednesday October 02LushnjavsTeuta100--------
Sunday October 06TeutavsVllaznia100--------
Saturday October 19SkenderbeuvsTeuta100--------
Saturday October 26TeutavsLaci100--------
Friday November 01TeutavsKastrioti100--------
Saturday November 09PartizanivsTeuta100--1-----
Saturday November 23BylisvsTeuta100--------
Saturday November 30TeutavsBesa101--------
Sunday December 08FlamurtarivsTeuta100--1-----
Sunday February 02TeutavsLushnja100--------
Saturday February 08VllazniavsTeuta100--1-----
Saturday February 22LacivsTeuta100--1-----
Saturday March 08TeutavsPartizani100--------
Thursday March 13TeutavsTirana100--1-----
Sunday March 16FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday April 05KukësivsTeuta101--------
Sunday April 13TeutavsPartizani100--------
Saturday April 26TeutavsSkenderbeu101--------
Wednesday April 30LushnjavsTeuta100--------
Saturday May 10VllazniavsTeuta100--------
Games total2503--6-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta55-1--2-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta------------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta10824--4--1-1
Kupa e Shqiperise 2015-16Teuta------------
Kategoria Superiore 2014-15Teuta13121---61----
Kategoria Superiore 2013-14Teuta1212-2--6-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta11----1-----
Kategoria Superiore 2012-13Tomori44----1-----
Kategoria Superiore 2012-13Teuta55-111------
Kategoria Superiore 2011-12Tomori99----2-----
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini431---21----
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia3-3-1-------
Kategoria Superiore 2009-10Teuta1717-26-5-----
Career Total837671081292-1-1

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMesfushor