HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Mars 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 30 - E shtunë, 26. Prill 2014 - 17:00 h

TeutaSkenderbeu
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 26 Prill 2014
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Emirjon SINO, Gerard QIRICI, Ilir TARTARAJ, Laver ALLA
 
Spektatore: 1.200
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Teuta
Substitution min 55 ::Julian AHMATAJ <-> Bledar HODOSubstitution min 76 ::Albi DOSTI <-> Ansi NIKASubstitution min 86 ::Ikechukwu KALU <-> Daniel XHAFAJGol min 55 ::Amadou SAMBGol min 87 ::Akil JAKUPIKarton i verdhe min 9 ::Rijat SHALAKarton i verdhe min 49 ::Amadou SAMBKarton i verdhe-kuq min 92 ::Amadou SAMB


Substitution min 75 ::Samir SAHITI <-> Enkel ALIKAJ Gol min 90 ::Pero PEJICKarton i verdhe min 41 ::Enkel ALIKAJKarton i verdhe min 64 ::Ivan GVOZDENOVICKarton i verdhe min 84 ::Renato ARAPIGol min 90 ::Pero PEJICKarton i verdhe min 41 ::Enkel ALIKAJKarton i verdhe min 64 ::Ivan GVOZDENOVICKarton i verdhe min 84 ::Renato ARAPIGol min 90 ::Pero PEJICKarton i verdhe min 41 ::Enkel ALIKAJKarton i verdhe min 64 ::Ivan GVOZDENOVICKarton i verdhe min 84 ::Renato ARAPI
Skenderbeu
 Eventet
Gol
 • 55' : Amadou SAMB ( 1 )
 • 87' : Akil JAKUPI ( 1 )
 • 90' : Pero PEJIC ( 1 )
Karton i verdhe
 • 9' : Rijat SHALA ( 1 )
 • 49' : Amadou SAMB ( 1 )
 • 41' : Enkel ALIKAJ ( 1 )
 • 64' : Ivan GVOZDENOVIC ( 1 )
 • 84' : Renato ARAPI ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
 • 92' : Amadou SAMB ( 1 )