HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 27 - E shtunë, 05. Prill 2014 - 15:00 h

KukësiTeuta
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 05 Prill 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Remzi SADIKU, Olsi SOKOLI, Rudin PRECA, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 2.000
Weather:rainy
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Kukësi
Substitution min 86 ::Vilfor HYSA <-> Solomon IZUCHUKWUSubstitution min 94 ::Ylli SHAMETI <-> Henry UCHEGol min 39 ::Pierre BOYAGol min 70 ::Sokol CIKALLESHIGol min 93 ::Pierre BOYAKarton i verdhe min 24 ::Henry UCHEKarton i verdhe min 61 ::Sokol CIKALLESHIKarton i verdhe min 71 ::Dritan SMAJLIKarton i verdhe min 85 ::Renato MALOTA


Substitution min 57 ::Rustem HOXHA <-> Julian AHMATAJ Substitution min 76 ::Joel Apezteguia HIJUELOS <-> Akil JAKUPI Substitution min 85 ::Albi DOSTI <-> Bledar HODO Karton i verdhe min 19 ::Amadou SAMBKarton i verdhe min 30 ::Julian AHMATAJKarton i verdhe min 19 ::Amadou SAMBKarton i verdhe min 30 ::Julian AHMATAJ
Teuta
 Eventet
Gol
 • 39' : Pierre BOYA ( 1 )
 • 70' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
 • 93' : Pierre BOYA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 24' : Henry UCHE ( 1 )
  • 61' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
  • 71' : Dritan SMAJLI ( 1 )
  • 85' : Renato MALOTA ( 1 )
  • 19' : Amadou SAMB ( 1 )
  • 30' : Julian AHMATAJ ( 1 )