HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E shtunë, 08. Shkurt 2014 - 15:00 h

VllazniaTeuta
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 08 Shkurt 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Emiliano BICAKU, Rejdi AVDO, Sokol CEKAJ
 
Spektatore: 2.000
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Vllaznia
Substitution min 31 ::Ndricim SHTUBINA <-> Klodian SEMINASubstitution min 53 ::Arsid KRUJA <-> Milan NIKOLICSubstitution min 69 ::Amarildo BELISHA <-> Alsid TAFILIGol min 93 ::Ndricim SHTUBINAKarton i verdhe min 19 ::Arsen HAJDARI


Substitution min 46 ::Rustem HOXHA <-> Hektor IDRIZI Substitution min 46 ::Daniel XHAFAJ <-> Joel Apezteguia HIJUELOS Substitution min 62 ::Ikechukwu KALU <-> Amadou SAMB Gol min 16 ::Ansi NIKAKarton i verdhe min 54 ::Amadou SAMBKarton i verdhe min 87 ::Bledar HODOGol min 16 ::Ansi NIKAKarton i verdhe min 54 ::Amadou SAMBKarton i verdhe min 87 ::Bledar HODO
Teuta
 Eventet
Gol
  • 93' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
  • 16' : Ansi NIKA ( 1 )
Karton i verdhe
  • 19' : Arsen HAJDARI ( 1 )
  • 54' : Amadou SAMB ( 1 )
  • 87' : Bledar HODO ( 1 )