HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Klodian SEMINA

Personal data

Picture of Klodian SEMINA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klodian SEMINA
Birthday (Age):19. Janar 1989 (34)
Jersey Number:44
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 14KukësivsVllaznia100--------
Wednesday September 18VllazniavsTirana100--------
Saturday September 21LushnjavsVllaznia100--1-----
Saturday September 28VllazniavsLaci100--------
Thursday October 03VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday October 06TeutavsVllaznia100--------
Sunday November 24FlamurtarivsVllaznia100--------
Sunday December 01VllazniavsKukësi1011-------
Saturday December 07TiranavsVllaznia100--------
Sunday December 15VllazniavsLushnja100--------
Saturday February 08VllazniavsTeuta101--------
Games total11021-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Beselidhja------1-----
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia66-21-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia651---4-----
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia11----1-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi1111--1-42----
Career Total2423122-112----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BeselidhjaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMbrojtes
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziMbrojtes