HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 14 - E shtunë, 07. Dhjetor 2013 - 14:30 h

TiranaVllaznia
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 07 Dhjetor 2013
Match Time :14:30 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Remzi SADIKU, Bardhyl PASHAJ, Denis REXHA, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 1.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Tirana
Substitution min 15 ::Elvis SINA <-> Ervis KAJASubstitution min 19 ::Ergys SORRA <-> Jose SEMEDOSubstitution min 65 ::Blerim KOTOBELLI <-> Renaldo KALARIDemtim min 12 ::Ervis KAJADemtim min 15 ::Jose SEMEDOGol min 58 ::Mirel COTAKarton i verdhe min 45 ::Dorian KERCIKUKarton i verdhe min 87 ::Erando KARABECI


Substitution min 53 ::Arenc DIBRA <-> Florind BARDULLA Substitution min 69 ::Alsid TAFILI <-> Ndricim SHTUBINA Substitution min 94 ::Jurgen GJINI <-> Arsen HAJDARIGol min 36 ::Arsen HAJDARIKarton i verdhe min 38 ::Alis BOCIKarton i verdhe min 46 ::Amarildo BELISHAKarton i verdhe min 82 ::Miroslav VUJADINOVICKarton i verdhe-kuq min 65 ::Amarildo BELISHAGol min 36 ::Arsen HAJDARIKarton i verdhe min 38 ::Alis BOCIKarton i verdhe min 46 ::Amarildo BELISHAKarton i verdhe min 82 ::Miroslav VUJADINOVICKarton i verdhe-kuq min 65 ::Amarildo BELISHAGol min 36 ::Arsen HAJDARIKarton i verdhe min 38 ::Alis BOCIKarton i verdhe min 46 ::Amarildo BELISHAKarton i verdhe min 82 ::Miroslav VUJADINOVICKarton i verdhe-kuq min 65 ::Amarildo BELISHAGol min 36 ::Arsen HAJDARIKarton i verdhe min 38 ::Alis BOCIKarton i verdhe min 46 ::Amarildo BELISHAKarton i verdhe min 82 ::Miroslav VUJADINOVICKarton i verdhe-kuq min 65 ::Amarildo BELISHA
Vllaznia
 Eventet
Demtim
 • 12' : Ervis KAJA ( 1 )
 • 15' : Jose SEMEDO ( 1 )
  Gol
  • 58' : Mirel COTA ( 1 )
  • 36' : Arsen HAJDARI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 45' : Dorian KERCIKU ( 1 )
  • 87' : Erando KARABECI ( 1 )
  • 38' : Alis BOCI ( 1 )
  • 46' : Amarildo BELISHA ( 1 )
  • 82' : Miroslav VUJADINOVIC ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
   • 65' : Amarildo BELISHA ( 1 )