HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Arsid KRUJA

Personal data

Picture of Arsid KRUJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arsid KRUJA
Birthday (Age):08. Qershor 1993 (31)
Jersey Number:14
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31VllazniavsFlamurtari010--------
Saturday September 14KukësivsVllaznia0102-------
Wednesday September 18VllazniavsTirana100--------
Saturday September 21LushnjavsVllaznia100--------
Saturday September 28VllazniavsLaci101--------
Thursday October 03VllazniavsSkenderbeu010--------
Sunday October 06TeutavsVllaznia100--------
Sunday October 20VllazniavsKastrioti100--------
Saturday October 26PartizanivsVllaznia100--------
Sunday November 03VllazniavsBylis101--------
Sunday November 10BesavsVllaznia100--1-----
Sunday November 24FlamurtarivsVllaznia100--------
Sunday December 01VllazniavsKukësi010--------
Saturday December 07TiranavsVllaznia100--------
Sunday December 15VllazniavsLushnja100--------
Sunday February 02SkenderbeuvsVllaznia010--------
Saturday February 08VllazniavsTeuta010--------
Saturday February 15KastriotivsVllaznia100--------
Sunday February 23VllazniavsPartizani101--------
Sunday March 02BylisvsVllaznia010--------
Saturday March 08VllazniavsBesa010--------
Sunday March 16VllazniavsPartizani100--------
Sunday March 23LacivsVllaznia1001-1-----
Sunday March 30VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday April 06LushnjavsVllaznia1001-------
Saturday April 19KastriotivsVllaznia1002-------
Saturday April 26TiranavsVllaznia100--------
Wednesday April 30VllazniavsFlamurtari100--------
Sunday May 04BesavsVllaznia100--------
Saturday May 10VllazniavsTeuta1001-------
Games total22837-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2020-21Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2019-20Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia3121--1-----
Kategoria Superiore 2017-18Teuta1-1---------
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia3211--1-----
Kategoria Superiore 2015-16Laci65121-3-----
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari75221-------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia98141-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia1510537-2-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia22----------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia1-1-1-------
Career Total4834141311-8-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2020-212020-21VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2019-202019-20VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaSulmues