HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 5 - E shtunë, 28. Shtator 2013 - 15:00 h

VllazniaLaci
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 28 Shtator 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Emirjon SINO, Rejdi AVDO, Ilir TARTARAJ, Albi PACO
 
Spektatore: 3.500
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Vllaznia
Substitution min 68 ::Olsi GOCAJ <-> Arsid KRUJASubstitution min 83 ::Bekim DEMA <-> Amarildo BELISHASubstitution min 90 ::Jurgen GJINI <-> Ndricim SHTUBINAGol min 18 ::Arsen HAJDARIGol min 60 ::Tomislav BUSICGol min 81 ::Tomislav BUSICKarton i verdhe min 38 ::Amarildo BELISHAKarton i verdhe min 48 ::Tomislav BUSICKarton i verdhe min 86 ::Elvin BEQIRI


Substitution min 42 ::Eduard TANUSHI <-> Saimir KASTRATI Substitution min 46 ::Charles OFOYEN <-> Sadush DANI Karton i verdhe min 45 ::Sadush DANIKarton i verdhe min 63 ::Eduard TANUSHIKarton i verdhe min 95 ::Mladen BRKICKarton i verdhe min 45 ::Sadush DANIKarton i verdhe min 63 ::Eduard TANUSHIKarton i verdhe min 95 ::Mladen BRKIC
Laci
 Eventet
Gol
 • 18' : Arsen HAJDARI ( 1 )
 • 60' : Tomislav BUSIC ( 1 )
 • 81' : Tomislav BUSIC ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 38' : Amarildo BELISHA ( 1 )
  • 48' : Tomislav BUSIC ( 1 )
  • 86' : Elvin BEQIRI ( 1 )
  • 45' : Sadush DANI ( 1 )
  • 63' : Eduard TANUSHI ( 1 )
  • 95' : Mladen BRKIC ( 1 )