HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 13 - E diel, 01. Dhjetor 2013 - 14:00 h

VllazniaKukësi
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 01 Dhjetor 2013
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Klajdi KOLA, Dojando MYFTARI, Gerard QIRICI
 
Spektatore: 1.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Vllaznia
Substitution min 74 ::Arsid KRUJA <-> Alsid TAFILISubstitution min 74 ::Florind BARDULLA <-> Ndricim SHTUBINASubstitution min 81 ::Arenc DIBRA <-> Klodian SEMINAGol min 34 ::Klodian SEMINAKarton i verdhe min 39 ::Tomislav BUSICKarton i verdhe min 49 ::Olsi GOCAJKarton i verdhe min 80 ::Alis BOCI


Substitution min 46 ::Lazar POPOVIC <-> Danny DRAGOI Substitution min 66 ::Davor BRATIC <-> Yll HOXHA Substitution min 88 ::Vilfor HYSA <-> Sokol CIKALLESHIGol min 53 ::Ylli SHAMETIGol min 74 ::Lazar POPOVICGol min 53 ::Ylli SHAMETIGol min 74 ::Lazar POPOVIC
Kukësi
 Eventet
Gol
  • 34' : Klodian SEMINA ( 1 )
  • 53' : Ylli SHAMETI ( 1 )
  • 74' : Lazar POPOVIC ( 1 )
Karton i verdhe
  • 39' : Tomislav BUSIC ( 1 )
  • 49' : Olsi GOCAJ ( 1 )
  • 80' : Alis BOCI ( 1 )