HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Ekipi - Flamurtari [FLA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Klodian XHELILIKlodian XHELILI  Republika e Shqiperise23. Nentor 1988 (35)11101-------
 Ilion LIKAIlion LIKA  Republika e Shqiperise17. Maj 1980 (44)2020--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gezim KRASNIQIGezim KRASNIQI  Republika e Shqiperise05. Janar 1990 (34)871---------
 Douglas MENDESDouglas MENDES  Absence- (-)1212----5-----
 Avni PEPAAvni PEPA  - (-)------------
 Halim BEGAJHalim BEGAJ  Republika e Shqiperise29. Nentor 1985 (38)1-1---------
 Valto ZEQAJValto ZEQAJ  Republika e Shqiperise24. Gusht 1995 (28)66-1--3---1-
 Hektor IDRIZIHektor IDRIZI  Republika e Shqiperise15. Prill 1989 (35)19172---2-----
 Vukasin TOMICVukasin TOMIC  - (-)66----------
 Julian GJIINAJJulian GJIINAJ  - (-)6512--1-----
 Franc VELIUFranc VELIU  Republika e Shqiperise11. Nentor 1989 (34)1616-1-12-----
 Polizoi ARBERIPolizoi ARBERI  Republika e Shqiperise09. Shtator 1988 (35)1717-2--3-----
 Artan SAKAJArtan SAKAJ  Republika e Shqiperise08. Dhjetor 1980 (43)11-1--------
 Jani URDINOVJani URDINOV  - (-)761---2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 -118---1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arber BEQAJArber BEQAJ  - (-)1-1---------
 David BOCAJDavid BOCAJ  - (-)11----------
 Gilman LIKAGilman LIKA  Republika e Shqiperise13. Janar 1987 (37)111016--------
 Aldo LLAMBIAldo LLAMBI  - (-)4311--1-----
 Gledi MICIGledi MICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1991 (33)1313----31----
 Gjergj MUZAKAGjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (39)1414--2-2--11-
 Shkodran METAJShkodran METAJ  - (-)8532--1-----
 Baco NIKOLICBaco NIKOLIC  - (-)44-1--1-----
 Lorik MAXHUNILorik MAXHUNI  - (-)77-21-21----
 Nijas LENANijas LENA  Macedonia, the former Yugoslav25. Qershor 1986 (37)191725--11--1-
 Erjon VUCAJErjon VUCAJ  Republika e Shqiperise25. Dhjetor 1990 (33)262159--3---1-
 Ardi QEJVANIArdi QEJVANI  - (-)1-1---------
 Bruno TELUSHIBruno TELUSHI  - (-)2626--2-71-1--
 Lejdi LICAJLejdi LICAJ  Republika e Shqiperise19. Janar 1987 (37)3-3---1-----
 Albin HOXHAAlbin HOXHA  - (-)5413--------
 Taulant KUQITaulant KUQI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1985 (38)21174---4-----
 Dejvi BREGUDejvi BREGU  Republika e Shqiperise- (-)87144-------
 Denis DUDADenis DUDA  - (-)422---------
 Agim METOAgim METO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1986 (38)3121------1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 91444-25-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 GILBERTO FortunatoGILBERTO Fortunato  Absence- (-)98162-------
 Nikoloz GELASHVILINikoloz GELASHVILI  Absence- (-)844-2-21----