HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 26 - E diel, 30. Mars 2014 - 15:00 h

VllazniaSkenderbeu
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 30 Mars 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Blerim ZIRI, Ardian BEQIRI, Endrit VESELI, Rejdi AVDO
 
Spektatore: 8.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Vllaznia
Substitution min 46 ::Alsid TAFILI <-> Arsen SYKAJSubstitution min 72 ::Milan NIKOLIC <-> Amarildo BELISHASubstitution min 92 ::Ervis KRAJA <-> Tomislav BUSICGol min 88 ::Ndricim SHTUBINAKarton i verdhe min 90 ::Ndricim SHTUBINA


Substitution min 66 ::Enkel ALIKAJ <-> Zeljko TOMIC Substitution min 84 ::Samir SAHITI <-> Marko RADAS Substitution min 92 ::Adnand TAHIRLLARI <-> Amarildo DIMODemtim min 88 ::Amarildo DIMOKarton i verdhe min 41 ::Marko RADASDemtim min 88 ::Amarildo DIMOKarton i verdhe min 41 ::Marko RADASDemtim min 88 ::Amarildo DIMOKarton i verdhe min 41 ::Marko RADAS
Skenderbeu
 Eventet
Demtim
  • 88' : Amarildo DIMO ( 1 )
  Gol
  • 88' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 90' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
   • 41' : Marko RADAS ( 1 )